Zalety i zastosowanie mat z pręta zgrzewanego

Ogrodzenie może znacząco odmienić wygląd posesji, dlatego bardzo istotne jest jego dopasowanie do domu i otoczenia. Decydując się na zainwestowanie w nie, zależy nam przede wszystkim na trzech aspektach: bezpieczeństwie, estetyce i możliwie jak najniższych kosztach. Który rodzaj ogrodzenia metalowego łączy w sobie te właściwości? Najlepszym rozwiązaniem będą ogrodzenia dwuprętowe siatką – to jeden z najpopularniejszych zakupów wśród klientów naszej firmy Treza.

Wiele zastosowań podwójnych mat prętowych

Przede wszystkim należy wspomnieć, że podwójne maty prętowe mają wiele zastosowań. Wszystko zależy od tego, jaką wysokość ma mieć ogrodzenie z siatki. W naszej ofercie posiadamy ogrodzenia prętowe podwójne o różnych rozmiarach – oferujemy je w wysokościach: 630 mm, 830 mm, 1030 mm, 1230 mm, 1430 mm, 1630 mm, 1830 mm, 2030 mm, 2230 mm i 2430 mm. W kwestii grubości (wytrzymałości) podwójnych mat z pręta zgrzewanego, proponujemy następujące parametry: 6/5/6 i 8/6/8.

Małe maty prętowe służą przede wszystkim do ochrony przed zwierzętami. Ogrodzenia dwuprętowe średniej wysokości najczęściej są stosowane do ogradzania domów, placów zabaw czy przedszkoli. Wysokie maty z prętami podwójnymi znajdują zastosowanie jako ogrodzenie wybiegów dla psów czy posesji firmowych, a ponadto nadają się do gabionów. Jak sam widzisz, możliwości jest wiele i wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Wyjątkowa trwałość

Istnieje zależność między wytrzymałością i stabilnością podwójnej maty prętowej a grubością drutu zastosowanego do jej zrobienia. Nie oznacza to jednak, że cieńsze maty nie są solidne – po prostu oba rodzaje spełniają różne funkcje i stosuje się je w innych typach ogrodzeń. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wyjątkową trwałością – ogrodzenia dwuprętowe od firmy Treza zawsze są cynkowane ogniowo, co przedłuża ich żywotność. Ten proces zabezpiecza podwójną matę z pręta zgrzewanego przede wszystkim przed korozją oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak silne słońce, śnieg czy deszcz, a także niekorzystne temperatury.

Doskonały wygląd i uniwersalność

Jak wspominaliśmy już wcześniej, ogrodzenia podwójne prętowe mają wiele zastosowań, dlatego z całą pewnością są bardzo uniwersalne – zarówno pod względem zastosowania, jak i wyglądu. Pasują do każdego budynku, zarówno o architekturze nowoczesnej, jak i klasycznej. Dodatkowo możesz je pomalować na dowolny kolor, co sprawi, że Twoje otoczenie może stać się naprawdę wyjątkowe!

Montaż ogrodzeń z podwójnej siatki drucianej zwykle nie zajmuje dużo czasu, co uznaje się za ich dużą zaletę. Jak powszechnie wiadomo, niemieckie produkty charakteryzują się najwyższą jakością – taka opinia zobowiązuje, dlatego stosujemy zapięcia i paski niemieckiego producenta, co gwarantuje niezrównaną trwałość. Warto też podkreślić, że maty podwójne mają dobrą jakość i niską cenę.

Podsumowując, podwójne maty prętowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących trwałość i estetykę. Możesz mieć to wszystko dzięki jednemu produktowi. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji i serdecznie zapraszamy do współpracy!