Bramy ogrodzeniowe do ogrodzeń kutych

Montując kute ogrodzenie, nie zapomnij wybrać odpowiedniej bramy ogrodzeniowej, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i będzie dopasowana do posiadanych przez Ciebie pojazdów. Po zapoznaniu się z ofertą można zdecydować się na konkretny wzór, który będzie najlepiej pasował do ogrodzenia. Wtedy warto również wybrać system otwierania i wielkość bramy. Na podstawie odpowiedniego projektu niewątpliwie powstanie idealne ogrodzenie!

Rodzaje bram ogrodzeniowych do ogrodzeń kutych

Brama jest niezwykle ważnym elementem każdego ogrodzenia – umożliwia wjazd pojazdów na posesję. Dlatego przed zakupem i montażem należy zastanowić się, gdzie powinna się ona znajdować. Ponadto nie należy zapominać o zapoznaniu się z rodzajami bram ogrodzeniowych do ogrodzeń kutych, ponieważ każda z nich jest inna i działa inaczej w konkretnym miejscu. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i stworzyć plan idealnego ogrodzenia!

Bramy symetryczne dwuskrzydłowe

Pierwszym typem bramy ogrodzeniowej do ogrodzeń kutych jest brama symetryczna dwuskrzydłowa. Tego rodzaju modele doskonale sprawdzają się na dużych posesjach lub tam, gdzie regularnie przejeżdżają duże maszyny rolnicze. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość swobodnego uchylenia jednego lub dwóch skrzydeł. Ponadto jest ona odpowiednia na bramę wjazdową, która w połączeniu z odpowiednim systemem wygląda nowocześnie, a dzięki metalowej konstrukcji jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Bramy asymetryczne dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe nie muszą otwierać się symetrycznie. W ofercie naszej firmy znajdują się również te, które posiadają szerszą i węższą część, przez co wyglądają jak połączenie bramy i furtki. Ten typ kutych bram ogrodzeniowych idealnie nadaje się również do maszyn rolniczych. Jednak jego szczególną zaletą jest to, że mniejsza część może służyć jako wejście, więc nie ma potrzeby instalowania bramy.

Szybko i wygodnie – bramy przesuwne

Coraz większą popularnością cieszą się także bramy przesuwne. Jest to brama ogrodzeniowa do ogrodzeń kutych, która może być otwierana automatycznie lub ręcznie, zgodnie z wymaganiami klienta. Doskonale sprawdza się na terenach mieszkalnych z wąskimi uliczkami lub przy ruchliwej ulicy, gdzie nie ma możliwości zamontowania bramy dwuskrzydłowej. Dodatkowo tego typu bramy charakteryzują się bardzo nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z każdym typem budynku.

Nowoczesne typy bram do ogrodzeń kutych

Nasza firma Treza oferuje funkcjonalne i nowoczesne typy bram, które idealnie pasują do oferowanych przez nas ogrodzeń. Prezentowane przez nas przedmioty są trwałe, odporne i bezpieczne w użytkowaniu. Do ich montażu nie musisz zatrudniać innej firmy, gdyż nasi doświadczeni pracownicy zajmą się tym i niezawodnie wykonają instalację, która zabezpieczy Twoją posesję przed nieproszonymi gośćmi. Do wyboru są opisane wyżej bramy asymetryczne i symetryczne dwuskrzydłowe oraz przesuwne, wśród których niewątpliwie znajdziesz tę idealną.